Więcej pokory i skromności

„Ech, Aszero. Słaby ten wpis bardzo. Widać, że części polskiego wolnumularstwa żal ściska część ciała, na statkach zwaną rufą.

Praca Kargol i Lesage’a jest świetna i rzetelna i w sposób doskonały pokazuje co było i jest istotne w polskim świecie masońskim.

A Ty, no cóż. Pokazywanie się na facebooku ze skompromitowanymi ludźmi pokroju koniarzo-drukarza, który nota bene swego czasu nazywał Cię mało pochlebnie w pewnych kręgach, a Wolnomularza Polskiego nazywał marnym pisemkiem.

Weźcie siostro droga się za porządną masońską robotę u podstaw, za łączenie ludzi, a nie pławienie się w historii i własnych dokonaniach. Trochę skromności i pokory życzę”.

Moj Adam zawsze powtarzał: pamiętaj luba, źle czy dobrze, byle z nazwiskiem. Byle z nazwiskiem… Dlaczego takie przykre teksty podsyła się anonimowo? Gdybyż to był jeszcze Gal Anonim, pochyliłabym głowę skromnie i w pokorze. „Bracie”.

PS >: 550 „ant15667@wp.pl„: Podane konto nie istnieje

Jedna odpowiedź to “Więcej pokory i skromności”

 1. Sfirex Says:

  Dobry wieczór Pani Mirosławo.

  Czy potrzebuje Pani w temacie takich emaili wsparcia? Uważam, że jest Pani świadoma tego co się dzieje w internecie, dlatego chciałbym napisać o czymś innym.

  Wczoraj zaintrygował mnie Pani poprzedni wpis. Wzięła sobie Pani nowy kamień do ociosania 🙂 Przy ciosaniu wrócą stare historie, anegdoty, wspomnienia, lepsze i gorsze chwile, łzy radości i wzruszenia. To tak jakby pisać dwie książki: jedną intelektualną, a drugą duchową. Pierwsza będzie podsumowaniem pracy, a druga życia.

  Tak zrozumiałem Pani nową drogę Pani Mirosławo.

  Ps. Ja też zawsze pod pseudonimem, ale Pani wie kim jestem 🙂 a inni nie muszą.

  Wszystkiego dobrego.
  Patryk.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: