Kolorowy świat

Dzisiaj w moim ulubionym sklepie Tygrys kupiłam sobie tęczową torebkę na zakupy. -Odważna jesteś – powiedziała Ola. Czy ja wiem? Gdyby mnie zaczepił jakiś homofob powiem, że ta torba jest ku czci Noego i tęczy, którą zesłał mu Pan Bóg na znak Przymierza i zakończenia Potopu. Moja nowa komórka objawiła mi swe tajemnice, m.in. natychmiast nauczyłam się robić fotki i wrzucać je na FB i to nawet z napisami! Wiem, że to umie chyba każdy 4-latek, ale nie każda 64-latka. 🙂 Ale – cóż – bawię się tym. Wianek, który jest na tęczowej torebce (patrz fot. nr 1), będzie jednym z wielu, które włożą na głowy siostry – masonki podczas prac tzw. Świętego Jana Letniego. Poprowadzę je osobiście. Cieszy mnie, to, bo ceremonia piękna i odbędzie się w pięknej scenerii rajdu rodzinnego dla wolnomularzy, który od lat organizuje Wielki Wschód Polski a pomagają nasze loże żeńskie – Prometea i Gaja Aeterna. Tyle mam zajęć, radosnych, twórczych, że nie poddaję się zniechęceniu politycznemu, a przynajmniej się staram. 🙂

Komentarze 3 to “Kolorowy świat”

 1. Asenata Says:

  Każdy homofob zaczyna od liczenia kolorów w tęczy.Ma wielką radochę jak tylko 6 znajdzie.Może dać upust swoim złym emocjom.

 2. zwykły profan Says:

  Oj tam, oj tam. Tęcze wpisana w homoideologię to część przedefiniowywania poprzednich znaczeń. Myślę że młodych homoseksualistów zmartwi wiedza jak już ją nabędą o tym że całe pokolenia socjalistów do roku 89 czy finału socjalistycznej rewolucji w komunizmie która zakończyła etap PRL i takiż sam koniec ZSRR miały homoseksualizm na cenzurze. W Polsce Służba Bezpieczeństwa przeprowadziła w ramach Operacji Hiacynt mającej na celu rejestrację poprzez podsłuchy, śledzenie itd osob homoseksualnych celem wywierania na nich nacisku, także w późniejszych latach. Część socjalistów którzy doszli do władzy w komunizmie dzięki wsparciu służ specjalnych wrzucili homoseksualizm na swoje sztandary programowe. Osobiście wydaje mi się to wykorzystywaniem osob homoseksualnych jako bicza na katolików i narodowców, bo jest to grupa nazwana homofobami. W działaniu politycznym, widzę wykorzystywanie homoseksualistów jako tych którzy mocno sprzeciwią się prawicy i przyczynią się kojarzenia narodowców z prześladowcami.
  Nikt nie wspomina już pewnego polityka z Holandii który był Homoseksualistą i został zamordowany przez wyborami. był to bardzo popularny lider partii ktory zapowiadał wyprowadzenie Holandii z UE i ograniczenie napływającej sily pracowniczej. Była to bardzo niewygodna osoba dla lewicowej wizji Europy. Został zastrzelony podobno przez fanatyka. Nie pamiętam w tej chwili nazwiska tego człowieka.
  Tak więc czy jestem homofobem pisząc o tych sprawach, myślę że nie. Oby homoseksualiści nie dali się wykorzystywać w walce politycznej jak bicz na tych którzy chcą niezależności. Kropka w temacie.

 3. wojciech.domagala@wp.pl Says:

  żaden mason nie zdechł w ostanim czasie?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: