Parawan

Niespodziewanie dla samej siebie, kupiłam parawan. Gdy go zobaczyłam w pewnym tureckim sklepie (choć warszawskim), „zachorowałam”. Jednak nie byłam zdecydowana, póki mamusia nie powiedziała, że całe życie marzyła o parawanie, no i chyba to zadecydowało. Parawan z Indii – rzeźbiony w cudowne motywy roślinne, na tle których są 4 pawie – stoi od dziś w salonie. Zasłonił starą, ścienną szafę z ubraniami Adama. One tam nadal są, ale parawan tworzy jakby czarodziejski portal do innego, fantastycznego świata. Na jego straży stoi mój stary, tajlandzki smok. Aby otworzyć drzwi do tego Tajemniczego Świata, potrzebne są kluczyki. Mam ich  9 – 5 na szyi, 2 w uszach jako kolczyki i 2 w bransoletce. Który a nich będzie pasował?… I gdzie w końcu trafię? Najważniejsze, że postawiłam pierwszy krok na nowej drodze. Wiem to.

DSCN2634

Reklamy

Komentarze 3 to “Parawan”

 1. Ivk Says:

  Piękny parawan. Piękne klucze. Niejeden Klucznik by pozazdrościl. Pozdrawiam ciepło.

 2. wojciech.domagala@wp.pl Says:

  to miło, że od czasu do czasu jakiś mason może kopnąć w kalendarz

  Aszera posted: ” Niespodziewanie dla samej siebie, kupiłam parawan. Gdy go zobaczyłam w pewnym tureckim sklepie (choć warszawskim), „zachorowałam”. Jednak nie byłam zdecydowana, póki mamusia nie powiedziała, że całe życie marzyła o parawanie, no i chyba to zadecydowało.”

 3. Bractvospasa Says:

  Pogańskie kulty duchowe od niepamiętnych czasów związane są ze składaniem demonom albo Szatanowi rytualnych, nawet z ludzi, ofiar. Z pogaństwa wywodzą się fałszywe doktryny o reinkarnacji i nirwanie, różne ideologie czy filozofie, które zwodzą i zaciemniają rozum człowieka. Ani jeden twórca tych kultowych ideologii nie uwalnia nas od grzechu, ani jeden nie umarł za nas i nie zmartwychwstał, tak jak Jezus Chrystus.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: