Nieco różanego optymizmu

RóżąNoga przestała boleć. Dzisiaj po raz piąty miałam zabieg farmakopunktury (mini-zastrzyki z witaminami z grupy B, w punkty wyznaczane przez tradycyjną akupunkturę), więc stary rok kończę w nastroju optymistycznym. Bez przesady, bo rezonans magnetyczny nie kłamie i kręgosłupa młódki już mieć nie będę. Ale uważać mogę, ćwiczyć powinnam, na basen chodzić także. Przed domem dra Nikołajczuka, o którym mi powiedziała i namiary znalazła (Dziękuję!!!) sprzedawczyni ze sklepu na Nowym Świecie, rośnie krzak róży. Patrzyłam nań raz za razem, a dzisiaj wzięłam aparat fotograficzny i cyknęłam fotkę. Niech ta grudniowa róża, a właściwie dwa różane pąki, towarzyszą ostatnim dniom grudnia 2017. Jeden pąk jest dla mnie, drugi – dla mych Czytelników. Możecie patrzeć ile wlezie, do woli, aż do przesytu!

PS Jeśli kogoś coś w kręgosłupie boli – podaję telefon do doktora:  502 208 129.

Komentarzy 5 to “Nieco różanego optymizmu”

 1. www.WojciechDomagala.com Says:

  jeszcze trzy lata do końca roku, może adam michnik zdechnie

  Aszera posted: „Noga przestała boleć. Dzisiaj po raz piąty miałam zabieg farmakopunktury (mini-zastrzyki z witaminami z grupy B, w punkty wyznaczane przez tradycyjną akupunkturę), więc stary rok kończę w nastroju optymistycznym. Bez przesady, bo rezonans magnetyczny nie „

 2. Sfirex Says:

  Pani Mirosławo jeżeli Panią męczy każdorazowe kasowanie postów Pana Domagały i chciałaby Pani już więcej nie czytać tych bzdetów to może zainteresuje Panią pewna wtyczka do WordPress, która umożliwia banowanie użytkowników ze względu na IP (czyli blokowanie ich na stałe).
  Link: https://pl.wordpress.org/plugins/simple-ip-ban/
  Ps. Niestety wiem o tej wtyczce tyle co jest napisane w artykule w linku – nie chciałbym zaszkodzić.

 3. Aszera Says:

  Sfirex. Tak, myślałam o tym, ale jakoś ciągle coś mnie wstrzymuje. Nieraz gdy czytam chce mi się śmiać nieraz żałuję bardzo tego pana, pewnie się leczy, albo powinien. Żal człowieka. Ale ponieważ odzywają się inni ludzie, w tym Pan, to nabiera innego sensu. Każdy sam może się w tych wpisach oglądnąć i… paradoksalnie lepiej poczuć. Pozdrawiam serdecznie przednoworocznie. :-),

  • Asenata Says:

   Może nie warto odbierać panu Wojciechowi jedynej przyjemności. w życiu.Może pisanie tych bzdurnych,nieciekawych komentarzy jest jedynym urozmaiceniem w jego być może szarym i nudnym życiu?.

 4. Andrzej Eliasz Says:

  Cenzura ? a gdzie wolność? tolerancja ? przecież można tego nie czytać. kasowanie wpisów nie jest dobrym pomysłem. a może człowiek z czasem wróci do swoich starych postów i rozmyśli się nad sobą?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: