Niech nam świeci…

DSCN1631

Komentarzy 6 to “Niech nam świeci…”

 1. www.WojciechDomagala.com Says:

  Reklama żyrandola?

 2. Nikodem Dyzma Says:

  Czy to w jaki sposob prowokuje Pan, jest po katolicku…ktore przykazanie nakazuje traktowac tak blizniego? Ktory testament naucza takiej postawy w stosunku do drugiej osoby?

 3. zwykły profan Says:

  Katolik milczkiem nie jest. Mason zdaje się również. Jezus mówił wiele rzeczy niezrozumianych w śród elit ówcześnie żyjących. Budził w śród elit zgorszenie. Zdaje się że nie wiele się od tamtego czasu zmieniło. Np uważam że jeśli istnieje takie forum wolnomularskie jakie stworzyła autorka bloga, gdzie od czasu do czasu jakiś katolik 🙂 zechce włączyć się w dyskusje to według mnie tylko chwalić Boga, bo wiadomo różnice w pojmowaniu świata wielkie, a chętni w dyskusji są jak ci co drwa rąbią, to i wióry polecą i skaleczyć się można. A wtedy warto wrócić do źródła, zaczerpnąć siły, wygoić rany, odpocząć, uczyć się przebaczać, i to może być droga do Zbawienia.

 4. Nikodem Dyzma Says:

  Dla mnie zgorszeniem jest to w jaki sposób pierwszy rozmówca prowokuje i obraża i zgorszeniem jest dla mnie to że usprawiedliwiasz go tylko dlatego bo jest katolikiem i nie powinien byc milczkiem nawet gdy czyni zło można to usprawiedliwić wiarą, przepraszam ale to wykracza poza moje pojmowanie rzeczywistości.

 5. Andrzej Eliasz Says:

  Nikodemie, czyżby tak łatwo dało się ciebie wyprowadzić z równowagi w sprawach tak prostych ?

 6. Nikodem Dyzma Says:

  Sam dawniej atakowałem na tym portalu, wiem że intencje są złe, Pani Mirosława zablokowała mnie i słusznie, co wnosi do dyskusji ten Pan? Przyzwyczailismy sie do hejtu i takich zachowań, wolność wypowiedzi ma swoje granice…bynajmniej w wyjatkowych sytuacjach miec powinna, jeżeli chcesz dyskutować z osobą która jak widać po wypowiedziach ma problemy osobowościowe, to za chwile okaże się że wpisy osoby chorej stanowią wartość. Miejsce tego pana jest u psychologa na pewno nie na tym blogu. Rzeczy proste czasem trudno sie pojmuje. Pozdrawiam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: