Rwa dowodem na istnienie Boga

Po wczorajszym wpisie – Żegnaj Armagedonie – odezwał się mój kolejny czytelnik, Wojciech Domagała, dla którego z kolei moja rwa może być dowodem na istnienie Boga: „Trzeba się nawrócić na zwykłą uczciwość i przyzwoitość. Nazwiska masonów są ukryte – owiane tajemnicą, bo gdybyśmy je znali to można by sprawdzić czy dany degenerat jest uczciwy i przyzwoity. A w obecnej sytuacji żyjecie w świadomości „jacy my jesteśmy wspaniali i cudowni” sami się wspierając jako Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. Nikt nie może sprawdzić, czy to prawda, gdyż nazwiska tajne, więc niewiele osób prawdę w oczy wam powie… Może rwa to kara boska… Może on istnieje… Dowód na to, że istnieje”…

Naszła mnie refleksja, masonki ujawnionej od lat 24, że niektórzy nasi chrześcijanie nie znają słowa miłosierdzie, ani współczucie. Właściwie nie wiadomo, dlaczego mamy poważnie brać przypowieść o Dobrym Samarytaninie. Wędrowcę napadli zbójcy?” – to po co szedł samotny tą drogą? Gdyby nie szedł, to by nie oberwał. No więc ci domorośli chrześcijanie, którzy nie nadstawią drugiego policzka i nie miłują bliźniego jak siebie samego, są bardziej chrześcijańscy niż sam Chrystus. Pa, pa – Wojciechu Domagało.

Komentarze 2 to “Rwa dowodem na istnienie Boga”

  1. www.WojciechDomagala.com Says:

    „nie znają słowa miłosierdzie, ani współczucie. […] nie miłują bliźniego jak siebie samego” – zgadzam się – takie jest społeczeństwo w całości. Nikt nie zna. Nikt nie miłuje. Masoneria też nie.

    Ale u Aszery jest przynajmniej wolność słowa i przyjmuje krytykę, bo na przykład taka Gazeta.PL – PATOLOGIA KOMPLETNA KASUJĄ WYPOWIEDŹ ZARAZ PO NAPISANIU.

    Aszera posted: „Po wczorajszym wpisie – Żegnaj Armagedonie – odezwał się mój kolejny czytelnik, Wojciech Domagała, dla którego z kolei moja rwa może być dowodem na istnienie Boga: „Trzeba się nawrócić na zwykłą uczciwość i przyzwoitość. Nazwiska masonów są ukryte – owian”

  2. ARMAGEGON Says:

    widzę sami „specjaliści” od miłosierdzia…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: