Żegnaj Armagedonie

Jeden z mych czytelników – Armagedon – napisał mi dzisiaj, że rwa mi przejdzie, gdy się nawrócę. Żegnaj Armagedonie. Ucho się urwało ciut wcześniej, gdy napisałeś, że miejsce wszystkich masonów jest na cmentarzu. To był komentarz do wpisu o śmierci brata Jerzego Dworaka.

Komentarze 2 to “Żegnaj Armagedonie”

  1. www.WojciechDomagala.com Says:

    Trzeba się nawrócić na zwykłą uczciwość i przyzwoitość. Nazwiska masonów są ukryte – owiane tajemnicą, bo gdybyśmy je znali to można by sprawdzić czy dany degenerat jest uczciwy i przyzwoity. A w obecnej sytuacji żyjecie w świadomości „jacy my jesteśmy wspaniali i cudowni” sami się wspierając jako Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. Nikt nie może sprawdzić, czy to prawda, gdyż nazwiska tajne, więc niewiele osób prawdę w oczy wam powie… Może rwa to kara boska… Może on istnieje… Dowód na to, że istnieje…

  2. Andrzej Eliasz Says:

    Mnie zaciekawilo to, czy czasem nie jest tak , ze jak cos jest dobre, to przypisuje sie to masonom, jak ktos cos dobrego zrobil mowi sie ze byl masonem, ale po jego smierci, bo nikt nie moze zaprzeczyc. widze tu duza analogie do panstwa islamskiego, jak zamach udany, zrobil duza szkode to isis sie chwali ze to ich sprawka.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: