O masonach nad Tamizą i Wisłą

Wójtowicz w LondynieDostałam plakat od dr. Norberta Wójtowicza, informujący o jego spotkaniu autorskim w Londynie 18 listopada br. na temat, od którego pan Norbert jest świetnym specjalistą, czyli o stosunku Kościoła katolickiego do masonerii na przestrzeni wieków. Od dr Małgorzaty Misiuny dowiedziałam się z kolei, że ten sam wykład zostanie powtórzony pod koniec grudnia br. w Warszawie, w ramach Akademii Mistrza Hirama. Będzie ciekawie.

PS Ja dopieszczam już referat o Mopsach i Mościchach na krakowską konferencję wolnomularską (12 listopada) i jestem głęboko wdzięczna papieżowi Klemensowi XII za jego pierwszą, antymasońską bullę z kwietnia 1738 r., paradoksalnie bowiem to od niej zaczął się marsz kobiet do wolnomularstwa. 🙂

Komentarze 2 to “O masonach nad Tamizą i Wisłą”

  1. www.WojciechDomagala.com Says:

    W piątek jakiegoś doła miałem pewnie dlatego, że nie było pogrzebu żadnego masona. Ale nie martwię się – wcześniej czy później jakaś kolejna gadająca głowa – agent wpływu zdechnie. Na przykład Maleńczuk.

  2. Radek M Says:

    Panie W.D.com. Nie wiem, czy to przejaw paskudnego charakteru, czy choroby umysłowej, ale jesteś pan po prostu przykry. Idź pan się udzielać gdzieś indziej, proszę….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: