Płoty krzyczą, płoty dudnią

20108392_1109626665804057_4326812092456996868_nZ dzisiejszego dnia zostanie mi na zawsze obraz następujący: setki demonstrantów leżą na plecach i kopią w płoty ustawione przed Sejmem. Ten „kop” został zwielokrotniony, stał się potężny i dudniący. Te płoty nie musiały runąć, z przeszkody stały się pomocnikami demonstrantów. I tak często się w naszym życiu dzieje: to co wydawało się przeszkodą i złem, wynosi nas gdzieś, hen, wysoko; to co miało być szczytem naszych osiągnięć i sukcesów (jak dla dzisiejszych rządzących uchwalenie ustawy o SN), pociągnie ich kiedyś w przepaść. Tylko trochę cierpliwości należy wykazać, bo nic nie trwa wiecznie. Władza (i opozycja) także. Tylko trochę cierpliwości…

Zdjęcie pochodzi od Agnieszki Czeredereckiej na FB. Szacunek!

Komentarzy 6 to “Płoty krzyczą, płoty dudnią”

 1. Islamista 33 stopmnia Says:

  Kogo pani broni>? Czy widzi pani agresję, chamstwo, podłość i brak kultury ze strony PO i Nowoczesnej ? Widzę, że pani nic nie widzi. Pani ma rację w jednym – nic nie trwa wiecznie. Tak więc ich zniżenie standardów, podłość w agresji również. Szczerze wierny komentator.

  • Heisenberg Says:

   Ja widzę również agresję ze strony wrogów szeroko pojętej opozycji, więc tutaj nie ma wyjątków. Jak już oceniamy jednakowo, to jednych i drugich. Najlepiej jednak byłoby wyodrębnić podłych i agresywnych chamów bez kultury z szeregu i w ten sposób nawiązać kulturalną dyskusję.

 2. Andrzej Says:

  Nic nie trwa wiecznie, średnia wieku 60 lat 🙂
  do roboty by sie wzieły nygusy ! a fakt, w końcu już na emeryturach są, pracować nie muszą to zajmują sobie w ten sposób swój czas.

 3. Islamista 33 stopmnia Says:

  Chamstwo i agresja była szczególnie widoczna podczas komisji. Jak rzucali kartkami, krzyczeli, obrażali, wyrywali mikrofon, śmiali, zarzucali w mediach i na ulicy obraźliwe i kłamliwe zarzuty. Ja tam za PiS nie jestem, ale po tym, jakie chamstwo prezentuje tzw. opozycja, to jestem za wyrzuceniem za nawias kultury tych ludzi. Niech z taką pseudokulturą jadą do…Szkoda gadać ! Podłość i tyle.

 4. Andrzej Eliasz Says:

  Kwik swin odrywanych od koryta, teraz te swinie zaczely kopac. zaraz zaczna gryzc….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: