Mroki średniowiecza – super hit na dziś!

45782a8e264a45274f25da04984e56da20„PAN porównała nową i starą podstawę biologii. Czego brakuje? Ewolucji i ochrony środowiska” – alarmuje gazeta.pl. Kiedy jeszcze skutecznie zaatakują szczepienia profilaktyczne, to nowego blasku nabierze przedwojenna książka wybitnego PSL-owca (od Wyzwolenia) dra Józefa Putka pt. Mroki Średniowiecza. Nie byłam pewna czy jutro wyjdę przed KC, przy którym mieszkam. Wyjdę! Nie chcę powrotu do Ciemnogrodu!, by wspomnieć na koniec naszego brata – masona Stanisława Kostkę Potockiego, ministra edukacji w rządzie Królestwa Kongresowego.

 

Komentarze 2 to “Mroki średniowiecza – super hit na dziś!”

 1. zwykły profan Says:

  Wiem że większość środowisk naukowych broni „Teorii Ewolucji”. Osobiście przeżyłem szok uświadamiając sobie w wieku dwudziestu kilku lat że Teoria Ewolucji jest no właśnie, tylko teorią. A nauczana jest w sposób który wskazuje na doświadczenie. Coś co jest teorią może z łatwością zostać obalone za powiedzmy sto lat, o ile dowody odnajdywane zaczną wskazywać inną odpowiedź. A takowe istnieją.

  Wydaje mi się również że Teoria Ewolucji leży u podstaw światopoglądu szeroko pojętego jako ateizm. Jest po prostu potrzebna jako naukowy fakt potwierdzający światopogląd. Tymczasem dowody istnieją: zapraszam pod linki: Młody wiek ziemi:
  https://www.youtube.com/watch?v=J-LiL-gYzo8 oraz Bóg Cudów: https://www.youtube.com/watch?v=6zs7mChHyBM

  Rozumiem że Pani przekonania są inne. Mimo to zapraszam.

 2. www.WojciechDomagala.com Says:

  Szanowni Państwo!

  Ja się z Panią zgadzam, ale trzeba dodać, że w tym średniowieczu siedzi zarówno SLD jak również PLATFORMA. Z góry dziękuję za odpowiedź

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: