KOD potęgą jest i basta!

Poparcie dla KOD wynosi 40 procent – podała dzisiaj  „Gazeta Wyborcza”na czołówce na podstawie zleconego sondażu przeprowadzonego telefonicznie na reprezentatywnej grupie 1000 dorosłych i porównała z poparciem dla partii: PIS 32 proc., Nowoczesna 17 proc., PO 15 proc., Kukiz15 – 12 proc. I co? KOD potęgą jest i basta droga Frondo. A jeśli zastanawiasz się Drogi Autorze tegoż Portalu, skąd taka zbieżność haseł masońskich, czyli Wolności – Równości – Braterstwa z KOD-wymi hasłami to wiedz, że są one wspólne dla wszystkich nowoczesnych, liberalnych demokracji na świecie. Nie ma tu żadnego knucia, podszeptów czy spisków. Te rodzą się tylko w szalonych głowach lub główkach. Pozdrawiam.

PS W tym samym numerze GW polecam rozmowę z O. Wojciechem Żmudzińskim, jezuitą pt. Kościół bez ewangelii. – Boimy się tego, czego nie znamy – mówi red. nacz. kwartalnika „Być dla innych”. – Łatwo przypisać zło komuś innemu. Kiedyś „oni” to byli masoni, dziś są to muzułmanie. 

Jedna odpowiedź to “KOD potęgą jest i basta!”

  1. Ula Says:

    Cała Polska popiera KOD. Nie zdziwiłabym się, gdyby się okazało, że nawet Kaczyński i że to prezes odkrył tego Kijowskiego, by utrzymać mobilizację w elektoracie. Kijowski i Petru opozycyjny dream team. Śmiechu co nie miara i nastrój w narodzie wspaniały. Co widać po Pani wpisie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: