Życzenia urodzinowe dla sióstr loży Gaja Aeterna

!cid_ii_1512983283c4dfd7

Razem z wszystkimi innymi siostrami loży Gaja Aeterna otrzymałam dzisiaj takie oto życzenia urodzinowego od naszej Czcigodnej Mistrzyni, Klary Luny:

Moje Bardzo Drogie Siostry. Z okazji jubileuszu 5-lecia naszej Loży – Gaja Aeterna – składam Wam najserdeczniejsze życzenia urodzinowe. Niech kieruje nami mądrość, niech siła nas wspiera i niechaj emanuje z nas piękno! Niechaj zawsze towarzyszy nam pokój, niech radość zawsze wypełnia nasze serca, niech miłość zawsze króluje w naszym życiu!

Drogie Siostry, dziś mamy 5 lat i jeden dzień, i idziemy dalej z nadzieją w sercach i uśmiechem, który rozpromienia nasze piękne kobiece twarze. Pracujemy z werwą i wigorem nad kształtem i tożsamością naszej Loży, każda z nas z osobna i wszystkie razem dokładamy cenne elementy konstrukcji naszej lożowej Świątyni. Siostry, bądźmy, jakie jesteśmy, każda w swej indywidualności, najlepsza. To stanowi o naszej sile i wyjątkowości naszej wspólnoty – Gai Aeterny.

Moje Drogie Siostry, niech ta różana aleja symbolizuje naszą drogę. Tę którą już przeszłyśmy i tę, która jeszcze przed nami. Nie zawsze ta droga będzie usłana różami, czasami pokłujemy się kolcami, ale będzie też wiele chwil, kiedy będziemy odurzone zapachem i upojone widokiem tych pięknych kwiatów. I dla jednego i dla drugiego warto wspólnie podążać tą drogą. Bo to jest nasza wspólna droga!

Piękny, optymistyczny i wzruszający list. Na kolejne pięciolecie i pięciolecia. 🙂

Tagi: ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: