Mamy wybór!

Dla każdego było coś miłego, podczas właśnie zakończonej debaty liderów 8. komitetów wyborczych. Dla mnie osobiście było znacznie ciekawiej niż wczoraj, bardziej różnorodnie, a przede wszystkim jestem przekonana, że nie muszę już głosować na mniejsze zło, że Polska scena polityczna nie składa się z PO i PIS. Ma swojego reprezentanta skrajna lewica (Razem), racjonalna lewica (Zjednoczona Lewica), liberałowie (Nowoczesna Petru),  ludowe centrum (PSL), antysystemowcy narodowi (Kukiz) i skajni libertarialnie (Korwin-Mikke). Głosowanie na nich nie będzie głosem zmarnowanym. Dzisiaj zaczął się początek końca POPIS-u.  Proces zakończy się przy następnych wyborach. Poczekam. 🙂

PS  Pozamerytorycznie dodam, że z trzech pań, Barbara Nowacka najładniej się uśmiechała i miała najśmielszy dekolt.

Tagi:

Komentarze 2 to “Mamy wybór!”

 1. LALUŚ Says:

  Jeśli mam być szczery żadna partia nie ma idealnego programu.
  Ale Bliski ideału byłby program składający się ze zlepku najlepszych pomysłów wszystkich partii. Wrażliwość lewicowa + coś od Petru+ coś od PO + coś od Pis + coś od PSL+ coś od Kukiza i może nawet jakaś jedna pozytywna rzecz od Korwina.

 2. Nikodem Dyzma Says:

  To był dla mnie wielki dzień.
  Po 25 latach mam na kogo zagłosować.
  Partia Razem – moim zdaniem zwyciężył

  Adrian Zandberg

  „Przeszkadza nam to, że bogactwo narodowe, PKB, rośnie, a nie ma to odzwierciedlenia w płacach. Przeszkadza nam śmieciowe zatrudnienie rzeszy Polaków i Polek, przeszkadza nam to, że młodzi ludzie nie mają pracy, a jeżeli już ją znajdą, to nie są w stanie się z niej utrzymać. Przeszkadza nam, że pensja minimalna jest niska. Przeszkadza nam wyzysk w Specjalnych Strefach Ekonomicznych i represje za działalność związkową. Przeszkadza nam, że w praktyce biedni płacą większe podatki od bogatych i to oni biorą na siebie ciężar utrzymania państwa. To nam przeszkadza.”

  Muzyka dla moich uszu…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: