Pracu, pracu, pracu…

Wchodzę w okres operatywnego redagowania wiosennego „Wolnomularza Polskiego”. karteczki przygotowane, folder założony, pliki powklejane, teksty zamówione. Czytam, myślę, poprawiam – lubię to. Dzisiaj miałam też bardzo miłą rozmowę z panią, która należy do stowarzyszenia polskich antropozofów. http://www.antropozofia.pl/TAwP/Jeszcze na konferencji kupiła wszystkie po kolei numery „Wolnomularza Polskiego”, jakie wtedy miałam. Dzisiaj dodałam resztę z redakcyjnego archiwum. To podnosi, gdy widzisz człowieka, który docenia twoją pracę. Kto wie, może uda się zorganizować spotkanie w szerszym gronie? Tak ciekawie rozmawiałyśmy dzisiaj o budowie duchowej świątyni Salomona… Przygotowuję się też do spotkania z kieleckimi seniorami w ramach tamtejszego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Po wykładzie ubiegłorocznym zaproszono mnie i w tym roku. Szykuję kielczanom masoński „bryczek” – spis, ale posegregowany, znanych polskich masonów począwszy od Króla Stasia po… Jeszcze nie wiem, kto będzie ostatni. Sama wiele się uczę przy okazji, wpisując ich daty urodzenia, przypominając sobie dzieła, ministerstwa, bitwy. Ciekawie w ogóle jest, a na duszy całkiem lekko. 🙂

Komentarze 2 to “Pracu, pracu, pracu…”

 1. Asenata Says:

  Link nie działa

 2. trwoga Says:

  Piszę post z zapytaniem do Pani.
  Oszustwo Leo Taxlila jest oczywiste o czym pisano już niejednokrotnie.
  Znalazłem kolejnego autora, który uważa się za masona i napisał na ten temat książkę, czy może Pani również w tym przypadku potwierdzić że to manipulacja i oszustwo a osoba ta nigdy nie była masonem?

  Bukhardt Gorissen, (ur. 1958 r.) przez 11 lat członek różnych lóż masońskich w Kolonii i okolicach, w Niemczech. Był przewodniczącym osławionego Rytu Szkockiego, jako szef propagandy niemieckich masonów. Opublikował autobiografię „Byłem masonem” w niemieckim katolickim Wydawnictwie Św. Ulricha.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: