Polak potrafi

Kolejny europejski skandal erotyczny! Po bunga-bunga Silvio Berlusconiego, b. premiera Włoch i aferze „filmowo-rozejściowej” aktualnego prezydenta Francji Francois Hollanda nadszedł czas na b. I sekretarza PZPR i b. prezydenta Polski. Gen. Wojciech Jaruzelski (aktualnie w szpitalu, lat 91) przyjmował (ponoć) awanse swojej opiekunki, która  zamiast opiekować się nim, wkładała mu głowę pod kołdrę.  Z trzech europejskich polityków wysokiej rangi nasz jest najstarszy i najbardziej schorowany. Polak potrafi?

Reklamy

Komentarzy 5 to “Polak potrafi”

 1. Giovanna Says:

  Tak, nawet w Niemczech media o tym pisały na pierwszych stronach…. Szok, nie tylko dla Polaków.

 2. Aszera Says:

  Szok kulturowy. Nasi polityce to tylkona mównicy, w kanałach, w okopach, na barykadach, z pieśnią patriotyczną, a tu… popatrz. Też to lubią… Gender pewnie się oburzy, że nie ma tu równouprawnienia.

 3. rydz78 Says:

  Czy kiedy ktokolwiek Polak-kowalski docenił madrzejszego od siebie/

 4. Sfirex Says:

  A ja chętnie odpowiem panu, ponieważ został pan zaproszony do dyskusji na blogu Pani Mirosławy, jako, że posty są moderowane.
  A więc, to co pan odwalił to tak jakby pan wszedł do naszego wspólnego domu i zakrzyknął: „No to idioci ukłońcie się, bo przyszedł wasz pan”. Kto zaczyna rozmowę w ten sposób? Jakim prawem ocenia pan wieżowiec od strony technicznej nie będąc architektem?! Pokazał się pan od takiej strony, którą u nas pan nacechowuje jako negatywną i niezbyt chwalebną. Dlaczego myślimy, że jesteśmy od innych lepsi? Jesteśmy od innych lepsi. Ponieważ wszyscy jesteśmy równi, ale ludzie tacy jak pan motywują nas by nie przestawać… a jeśli skończyć to jako ostatni. Niech pan sobie wyobrazi, że w przeciągu kilku godzin pana polski odpowiednik zapyta na forum amerykańskim, niemieckim, rosyjskim o to samo co pan tutaj, a moderator dojdzie do wniosku, że szkoda gadać i go zbanuje….. a pan został przeze mnie doceniony i wyróżniony tym oto postem… może pan się uśmiechnąć… i zawołać, że „Polska się zmienia….a ja wraz z nią”….

 5. Sfirex Says:

  Haha właśnie przeczytałem w „Życiu na gorąco” z 13 lutego artykuł na ten temat. I najlepsza jest końcówka, którą tutaj przytoczę: „Na pytanie, czy nie żal jej (Barbary Jaruzelskiej – żony) zostawić poważnie chorego generała, odpowiedziała, że poczeka na jego powrót ze szpitala, a potem się wyprowadzi. – Potrzebuję partnera, a nie jakiegoś amoroso. Ja romansów nie prowadzę – dodała pani Barbara”.
  Amoroso hahah

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: