Gender, pedofilia i masoneria, czyli ks. Oko w Sejmie

Z  Bogiem jeszcze nikt nie wygrał. I genderyści też nie! – grzmiał w Sejmie ks. Dariusz Oko, by następnie powiązać to „ideologią gender”, m.in. z homoseksualizmem, pedofilią i masonerią – podał niedawno portal  WPROST. Więc i ja pójdę tym tropem informując, że  dziś odbyło się w Sejmie RP posiedzenie  parlamentarnego zespołu ds. przeciwdziałania ateizacji Polski. Jednym z zaproszonych był  ks. Dariusz Oko. Zabrał głos, ostrzegając  przed „zagrożeniem dla cywilizacji”, jakim jest ideologia gender.  – Dzieci nawzajem się gwałcą, masturbują, nieraz cały dzień i przy posiłku. Tym się kończy seksualizowanie dzieci. To, co jest marginesem patologii, chce się zrobić normą – mówił ks. Oko. Na zakończenie swego wystąpienia  stwierdził, że organizacje masońskie w Stanach Zjednoczonych uznały, iż na świecie jest zbyt dużo ludzi – stąd propagacja seksu, „z którego nie ma dzieci”, czyli seksu homoseksualnego.

Do nas, polskich masonów, jakoś nie doszły te amerykańskie wytyczne. Chociaż, kto wie, może poszły do lóż męskich, narodowych?, bo masoni z USA naszych liberalnych, kobiecych warsztatów nie uznają za prawdziwie masońskie? To po pierwsze, a po drugie polskie masonki kochają dzieci i mamy ich sporo. Nie tylko dzieci, także wnuczki i wnuków!

Tagi: , ,

Komentarze 2 to “Gender, pedofilia i masoneria, czyli ks. Oko w Sejmie”

  1. Asenata Says:

    Czego potrzeba „księdzu” Oko do pełni szczęścia
    stosów na których dżenderowców mógłby powysyłać.

  2. Giovanna Says:

    Ja również czytałam ten artykuł. Patrząc na zdjęcie tego Pana, który z taką pewnoscią siebie formułuje swoje dziwaczne tezy, pomyslałam sobie, że zapewne jeszcze się nie obudził i jest jeszcze pod wpływem czegos mocniejszego. Widać, że język jeszcze mu się płącze i sam nie wie o czym mówi. Jakis litosciwy kolega powinien nim pątrząsnąc i krzyknąc do ucha: „Obudź się i weź cos na kaca, bo tu prasa stoi! Zrobią wywiad, pstrykną zdjęcie a ludzie będa miec z Ciebie posmiewisko do końca życia! Obudź sie wreszcie, panie kolego! „

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: