Hamlet wygra w Elblągu?

No to będzie się działo. Miller powiedział w Faktach po Faktach, że będzie swoim kolegom partyjnym – radnym z Elbląga (pięciu ich jest) rekomendował, aby popierali nowego prezydenta miasta, a nie byli wobec niego w opozycji. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że jeśli Wilk z PIS wygra, ma duże szanse mieć większość w Radzie Miejskiej. Może sobie porządzić razem z SLD, jeśli zapewni mu „realizację programu wyborczego”. Pragmatyzm aż do bólu? Trzecia siła obrotowa? Języczek uwagi pójdzie z tym, kto da więcej? Kiedy pisałam wczoraj, że lewica musi zdefiniować się na nowo, nie myślałam o takim scenariuszu. Cóż, Są rzeczy na niebie i na ziemi, o których nie śniło się naszym filozofom – Hamlet – Akt I.

Tagi: ,

Jedna odpowiedź to “Hamlet wygra w Elblągu?”

  1. cyklop Says:

    droga Pani redaktor żadna paria nie dotrzymuję większości obietnic wyborczych a to jest wystarczający powód przez który połowa ludzi nigdy nie chodzi na wybory i nieważne co mówi i jak mówi każda paria, bo i tak nikt w to nie wierzy. Pani redaktor jeśli prze dwadzieścia kilka lat partie mówią w kampaniach o nierealnych i populistycznych programach wyborczych to jak mam ich traktować poważnie ? jak mam wybrać poważną partię która traktuję mnie jak głupka ? jesli do tego wygrana paria niedatrzymuję żadnych obietnic wyborczych to jak mam wybrać mniejsze zło ? Nawet taka Europa plus jak chce wejsć do polityki skoro wszędzie są ci sami ludzie którzy już rządzili. Jest potrzeba stworzenia czegoś prawdziwego pani redaktor czegoś autentycznego z poczuciem misji inaczej nigdy już nie będzie lepiej z naszą klasą polityczną znowu przyjdą ci najsłabsi….
    Wynik wyborczy droga pani nie odzwierciedla do końca naszego społeczeństwo bowiem moim zdaniem ci najmadrzejsi głosują na mniejsze zło lub nie głosują na nikogo. Dziękuje za uwagę

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: