B. mason w TV Republika

Tygodnik „Wprost” (21) pisze na stronie tytułowej o nowej telewizji TV Republika: ONI POKONALI RYDZYKA. Wildstein i Sakiewicz rozbili monopol Telewizji Trwam. Wojna na prawicy. A tygodnik „Polityka” (22) na to: „Bronisław Wildstain, redaktor naczelny TV Republika, w „Super Expresie” przyznaje, że kiedyś był masonem. Jak wstąpił? Przyszło z zaproszeniem dwóch ludzi, których bardzo cenił, ale nazwisk ich nie poda. Jak wystąpił? „Bardzo prosto. Napisałem list otwarty, choć uznawany jestem za członka uśpionego, a nie człowieka, który na dobre pożeganł się z masonami”. No i taki jest smutny los byłego masona. Nie wiedzieć czemu wielu myśli, że jak już raz wstąpisz, to do śmierci masonem zostaniesz i będziesz rządzić światem.
Co robić: Wildstein śpi, a i tak rządzi (TV Republiką :-))…
PS Na szczęście, B. Wildstain był (krótko) członkiem loży krakowskiej, w Warszawie nigdy go na pracach nie spotkałam, bo nie mogłam – to jest inna obediencja wolnomularska. Na personalia Wielkiej Loży Narodowej nie mam wpływu. Na szczęście.
Oto tekst źródłowy z portalu Fronda.plŁ „W trakcie pobytu we Francji zostaje zaproszony do masonerii. Jest wolnomularzem Wielkiej Loży Narodowej. W przeciwieństwie do ateistów z Wielkiego Wschodu wierzy w Wielkiego Architekta. W masonerii nawiązał relacje z wieloma ciekawymi ludźmi. Po powrocie do III RP kontynuował działalność w polskiej masonerii. Wildstein do masonerii wstąpił w poszukiwaniu ;wiedzy ezoterycznej, do której dochodzi się poprzez wtajemniczenia:. Z czasem działalność w loży przestała go zajmować, uśpił się, i pozostaje lojalnie dyskretny wobec swoich braci. Twierdzi że spisek masonerii to bzdura”.

Tagi:

Komentarze 2 to “B. mason w TV Republika”

  1. exPERT Says:

    to ludzka ta wasza organizacja jest.
    myslalem, ze dozywotnio trzeba sluzyc.

  2. Aszera Says:

    Jak mawiamy: trudno się wchodzi, łatwo wychodzi. To fakt 🙂 Pozdrawiam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: