Staro+nowy Krajski Stanisław

Ponoć ukazała się już na rynku książka Stanisława Krajskiego Masoneria 2012. Obejrzałam spis treści w internecie. Zostałam porażona. Takich bredni nie czytałam dawno. Pan Stanisław może się uznać za zdolnego ucznia Leo Taxila. I pomyśleć, że w swojej „niemasońskiej” działalności zajmuje się poradnictwem, jak się dobrze zachować w każdej sytuacji. Czytałam te rady: spokojne, wyważone, rozsądne. Tak jakby kto innych to pisał. Mister H i doktor J.?

Tagi:

Komentarze 3 to “Staro+nowy Krajski Stanisław”

 1. A Says:

  Też przeczytałam spis treści.

  To trzecia książka z tak zwanej trylogii.
  Pan autor widać płodny w pisaniu i może trzeba jego książki jak „Harry Pottera” traktować -znaczy się ma facet fantazję.

 2. Adam Bolewski Says:

  ale tak właściwie mówiąc, to mało kto zna tego krajskiego, za wyjątkiem może zaangażowanych grup kościelnych, takich jak grupa radia maryja, czy jakieś mało liczne wspólnoty typu np. rodziny nazaretańskiego.

 3. kryptonimX Says:

  Historia kołem się toczy
  Ponownie niewiedza jednych ludzi doprowadza do tego że inni ją wykorzystują i straszą tych pierwszych masonerią, wymyślając niestworzone historie. Najprościej jest wszystko jest zrzucić na wolnomularstwo żeby odciągnąc uwagę…
  W Polsce nie było jeszcze filmu o masonerii w Polskiej, takiego filmu z pierwszego zdarzenia – a powinno się taki nakręcić i emitować na Discovery Historia, w oknwencji historyczno-faktograficznej. To bardzo popularny kanał i ciekawie opowiadający historię warto podjąc takie wyzwanie prawda ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: