Siedem lat

Siedem lat
i pamięć znika,
ślub, czy śmierć
– jak czas umyka…
Tylko wiem
w ten dzień kwietniowy,
tłuste są
i chude krowy.
PS Skąd ten zegar? Przeczytajcie korespondencję z Anglii: Cieszę się niezmiernie, iż Wolnomularz Polski dotarł pod moje strzechy i po początkowej „wojnie” kto pierwszy go przeczyta, znaleźliśmy kompromis – musiałem czytać na głos:) Przyznaję, że nie pamiętam kiedy ostatnio wręcz wchłonąłem jakiekolwiek pismo od początku do końca. Jestem z niego bardzo zadowolony i do tego Państwa zdjęcie z  profesorem Andrzejem Nowickim – cudowne!!!! Zapomniałbym o książce Wojciecha Giełżyńskiego…DZIĘKUJĘ!!!

Bardzo się cieszę, że pojawiła się oficjalnie data wystawy w Muzeum Etnograficznym – już zakupujemy bilety!!! Chciałbym korzystając z okazji zapytać, czy planowane jest oficjalne otwarcie? 
Kolejna niesamowita wiadomość o otwarciu korespondencyjnej loży w Polsce, która wywołała u nas potężną dawkę radości – dzieje się!!!!  – muszę ochłonąć:) 
Nie mieliśmy szans obejrzeć Pani udziału w Babilonie, ale muszę przyznać (i nie jestem w tym osamotniony), że na zdjęciach prezentuję się Pani bardzo elegancko  – po prostu  klasa sama w sobie!!!
 Przesyłam gorące pozdrowienia z wiosennej Anglii!!!
Mariusz
P.S.  Jest mi niezmiernie miło, iż przypadł Pani do gustu artykuł Karoliny oraz moje zdjęcia wykonane Quinta da Regaleira. Podsyłam jeszcze zdjęcie niesowitego zegarka António Monteiro – piękny prawda?”
piękny 🙂 
 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: