Rozmowy niedokończone w Babilonie…

„Słuchałem, słuchałem. Bardzo ciekawa rozmowa, szkoda, że przerywana… na szczęście udanym lądowaniem. I tak oto, w TVN24 z udziałem masonerii zobaczyliśmy „Rozmowy Niedokończone” – napisał mi w mailu z południa Polski św./nieświęty Mikołaj, gdy wróciłam do domu po programie. Rozmowa byłą rzeczywiście niedokończona z powodu awaryjnego lądowania awionetki. Dobrze, że się dobrze dla pilotów skończyło, ale red. Piotrowi Marciniakowi nie pozwolono nawet powiedzieć „do widzenia” na wizji. Ale zwyczaje… „To bardzo nieeleganckie” – powiedziałam mu, wręczając „Wolnomularza Polskiego” nr 50. On tylko bezradnie się uśmiechnął.Co miał zrobić?  Moje dyskutantki były na poziomie. Super jest siostra diakon luteranka! Z nią bym sobie pogadała dłużej szczególnie. Z panią posłanką z PIS rozmawiać się nie da. Ona operuje na takim poziomie ogólności, że oddając wet za wet musiałabym ją oskarżyć za wojny religijne, inkwizycję i palenie czarownic przez Kościół na przykład. Absurd, nie? Mam tylko nadzieję, że widzowie sami sobie wyrobią opinię, czy byłam wiarygodna i autentyczna, czy nie. Kto wie, może te rozmowy niedokończone zostaną dokończone. Piotr Marciniak ma się zastanowić.

Komentarze 4 to “Rozmowy niedokończone w Babilonie…”

 1. ostatek Says:

  Brzydki nałóg palenia przygnał mnie z działki przed telewizor. Jak widać – nie zawsze nałogi są zgubne, czasami dają efekty pozytywne. Mogłam posłuchać i obejrzeć.
  Była Pani bardzo autentyczna i wiarygogodna. Wielki szacun!

  Bardzo liczę na to, że rozmowa będzie miała ciąg dalszy; szkoda, że została przerwana w połowie słowa.
  Posłanka PiS… szkoda czasu na komentarz… jest Pani bardzo łaskawa mówiąc o poziomie ogólności… mówiłabym o poziomie podstawowej wiedzy… a raczej niewiedzy.

  Pozdrawiam.

 2. Asenata Says:

  Powinni dokończyć…ale może bez pani z PIS-u

 3. Emilia Says:

  Witam,
  Cały tydzień czekałam na program o wolnomularstwie i nie zawiodłam się, choć te przerwy w międzyczasie były raczej irytujące (ale chyba rozumiem pobudki stacji). Zgadzam się również z opinią o Pani Diakon – życzyłabym sobie posiadać kiedyś choć 10% tej mądrości życiowej i takiej umiejętności wyrażania własnych myśli i poglądów:)
  Mam nadzieję że rozmowa zostanie dokończona.
  A może tak właśnie miało być – by Ci zainteresowani tematem trafili tu:)

  Pozdrawiam

 4. kasia Says:

  Obejrzałam cały program i chciałabym ukłonić przed Panią głowę, za wiedzę i niesamowitą interpretację tego zjawiska, do tej pory ukrywanego. Szczególny ukłon za pytanie dotyczące 33 poziomu wtajemniczenia. Odpowiedź była tak pobieżna, aby zwykły laik nie mógł zrozumieć wydźwięku wagi pytania. Pani Pitera chyba została wywalona z loży masońskiej – tam test na inteligencję jest zapewne dużo bardziej wymagający, niż na zwykłe IQ.

  Pozdrawiam i raz jeszcze wielkie pokłony.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: