Kardynał Dziwisz masonem?

W dzisiejszej Gazecie Wyborczej notatka o ks. Piotrze Natanku  z Grzechyni, który o kardynale Dziwiszu mówi, podczas mszy, że jest masonem, a o zmarłym abp. Życińskim, że „wyje w piekle”. – Teraz mówię już dosłownie! Abp Życiński rzeczywiście przykuty jest grubym łańcuchem w piekle! Bo to masoni napisali za niego doktorat, ubrali go w sutannę i wyświęcili. Kardynał Dziwisz zawiesił ks. Natanka w kapłaństwie, a ten wypowiedział mu posłuszeństwo. A z tym doktoratem… Sama mam doktorat, ale za kardynała Dziwisza doktoratu nie potrafiłabym napisać. No, ale mówię za siebie, może jaki inny, wyżej kształcony mason umiałby to zrobić 🙂

Tagi: ,

Komentarzy 17 to “Kardynał Dziwisz masonem?”

 1. Ewa Mgiełka Says:

  To nie pierwsza „masońska „teoria tej osoby. Wcześniej było o „masońsko- szatańskich” gwiazdkach na medaliku …

 2. Ewa Mgiełka Says:

  Maleńkie sprostowanie – słowa „masońsko – …” były słowami innej osoby co też zaznaczyłam cudzysłowem.
  Żeby sobie czytelnicy nie pomyśleli przypadkiem, że ja tak myślę lub mówię.

 3. niePOprawny Says:

  @Ewa Mgiełka dobrze że ujęłaś to w cudzysłów jako nie twoje słowa. Bo inaczej zostałabyś uznana za zacofana, zaściankowa, moherowa, nietolerancyja, homofobiczna, antysemicka.
  Dzięki takim jak ty ludziom wychowanym na GW i usypianym przez media masońskie organizacje jak Chabad Lubawicz czy B’nai B’rith mogą działać bez przeszkód i siać zgniliznę.
  Ksiądz Natanek mówi prawdę.

 4. Ewa Mgiełka Says:

  Powyższy post zostawię bez komentarza.
  – Już lepiej książkę księdza Załęskiego poczytać. 🙂

 5. chihihi Says:

  Ja też nie skomentowałam, tylko zatwierdziłam. Różnie ludzie myślą, spiskowa teoria dziejów była jest i będzie atrakcyjna dla niektórych. Ja swoim blogiem chcę przybliżyć i „unormalnić” tematykę masońską i pokazać jak potrafię, naszą normalność i codzienność. Może kogoś to zastanowi, może nagle przyjdzie myśl: a może to nie do końca tak jak myślę? Mam czyste myśli i czyste ręce.

 6. Asenata Says:

  Co do Natanka
  jak nie uda się go utemperować-to może się rozłamikiem skończyć

  Chociaż nic mi do tego

 7. Magda Says:

  Ludzie czy Wy naprawdę nie widzicie co się dzieję u nas w Kościołach… To prawda, że Dziwisz jest MASONEM. Ks. Piotr ma rację, nie znajdziecie żadnych materiałów przeciwko Dziwiszowi, bo to wszystko jest zatajnione. Jak by Dziwisz był taki święty to nasz Papież Jan Paweł II napisałby o tym, że chciałby go widzieć jako swojego następcę, ale tego nie napisał gdyż dobrze wiedział jaką świnią jest Dziwisz… Ks. Piotr chcę tylko, aby Polska uznała Jezusa Chrystusa za Króla Polski, tak jak przed laty uznaliśmy Matkę Boską Królową Polski. Dziwisz się temu sprzeciwia, gdyż wie,że wtedy ludzie się nawrócą i będzie panowała sprawiedliwość oraz miłość do Boga… Czy nadal jest Wam mało cudów… Daje Wam przykład Fatima, Ojciec Pio, Jan Paweł II, Cud nad Wisłą, Cudowne uratowanie Klasztoru na Jasnej Górze przez Matkę Boską… Czy naprwdę chcecie żeby doszło do zagłady żebyście uwierzyli??? Jesteście chrześcijanami przecież… Ludzie opamiętajcię się… DZIWISZ JEST MASONEM!!!

 8. pepepe Says:

  Sam błądziłem w teoriach spiskowych, natepnie antyKatolicki…
  Dopiero gdy otworzyłem na oczy, prawdę na temat Polskiej gospodarki, tego co dzieje się wokół Nas…
  Dziwisz jest masonem, ale to tylko gałązka z całego przeklętego drzewa!!!

  • chihihi Says:

   Kłania się gałązka z „przeklętego drzewa”. Pewnie by Pan to drzewko ściął i ładny stosik z gałązek ułożył. Mylę się?

   • misia frusia Says:

    Po co miałby się ten pan trudzić. To drzewko i tak uschnie.
    I te wszystkie gałązki wejdą w ziemię. Nie wiedzą biedule, z czym walczą.

 9. lilka Says:

  o ludzie!!!! poczytajcie troszke historii zanim kogos posadzicie, jak zwykle… pepepe wez do reki ksiazki historyczne ale te z odpowiedniej polki, prosze. Gdyby nie masoni to bys wiele do powiedzienia nie mial… to oni dzialaj na rzecz dobra spolecznego i rownosci ludzi. walcza z islamizacja europy i itp. nie walcza z Panem Bogiem, ale przeciwko praniu mozgow …

 10. lilka Says:

  mozesz ich za to po rekach calowac, a nie wyzywac

 11. Kudlaty Says:

  Poczytajcie Konecznego,Rolickiego,ks prof Trzeciaka i dopiero komentujcie ,baranie lby ,ze masoni dobrzy

 12. Kudlaty Says:

  A pani Mirusia niech obejrzy egzorcyzmy Annelise Michel i zobaczy jak bedzie wyla po smierci przeklinajac Pana Boga

 13. Nick & 4 Says:

  Hej Kudłaty poczytaj trochę Monteskiusza , Goethego , Antoina de Saint-Exupéry ,Oscara Wilde i dopiero… ( po owocach ich poznacie)

 14. Ość Says:

  W najnowszej książce Henryka Pająka pt.”Zakazana Polskość Świętego Piusa X”, na stronie 266 jest „cenzurka-fotokopia” kapłana zdrady Stanisława Dziwisza, potwierdzająca nadanie mu 33 stopnia wtajemniczenia., nr 6866, przez „Loggia Eliseo Vatican IP 2

  A oto ciekawa informacja z „Protokołów Mędrców Syjonu” rozdział XV paragraf 10

  § 10. Egzekucje nad masonami

  Śmierć jest nieuniknionym końcem każdego życia. Lepiej jest przyśpieszyć koniec tych, którzy przeszkadzają naszej sprawie niż nas, którzy jesteśmy jej twórcami.
  Masonów będziemy tracili w taki sposób, że nikt prócz braci nie będzie mógł się domyśleć, nawet same ofiary; wszystkie one umierają w chwili, kiedy zachodzi potrzeba tego, na pozór wskutek chorób normalnych. Wiedząc o tym, nawet bracia nie ośmielą się protestować. Stosując środki podobne, wyrwaliśmy z masoństwa wszelki zarodek protestu przeciwko zarządzeniom naszym. Głosząc gojom liberalizm, jednocześnie trzymamy naród nasz i agentów w ryzach bezwzględnego posłuszeństwa.

 15. Momo Says:

  Smuci mnie fakt tak malej tolerancji w Polsce… Etyka chrzescijanska zostala juz tak bardzo wypaczona, ze mam wrazenie, iz calkowicie mija sie z pierwotnym celem.
  Niewazne, kim dana osoba jest- wazne to, co robi i co swoja postawa daje do zrozumienia innym.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: